Bu yazıda birkaç ücretsiz ve düşük sistem gereksinimi isteyen Android oyunundan bahsedeceğim. Tanıtacağım oyunları tek çekirdekli 1 GHz işlemciye, 512 MB RAM’e ve Android 4.1.2 Android sürümüne sahip Sony Xperia J’de test ettim.

Minion Rush

Temple Run ve daha çok da Subway Surf oyununa benzeyen Minion Rush’ta, Despicable Me animasyonundan tanıyacağınız sarı renkli küçük yaratıkları kontrol ediyoruz.

 

İndirmek için tıklayın.

 

Dr. Parking 3D

Eğlenceli bir park etme oyunu arıyorsanız Dr. Parking 3D’yi deneyebilirsiniz. Oyun arayüzünde; direksiyon, gaz pedalı, fren pedalı ve vites bulunuyor. Oyunun oynanışıyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İndirmek için tıklayın.

Amazing Zuma

Eğer Zuma’yı telefonunuzdan oynamak istiyorsanız Amazing Zuma iyi bir alternatif.

 

İndirmek için tıklayın.

 

Plants War

Eğer DotA, LoL gibi MOBA tarzı oyunları seviyorsanız, farklı bir MOBA tarzı oyun olan Plants War’u oynayabilirsiniz. Plants War’da doğrudan 5 kişilik takımınızla karşı takıma karşı savaşmıyorsunuz. Seviyeye göre ilerliyorsunuz. Her seviyede yapmanız gereken şeyler var.

 

İndirmek için tıklayın.

 

Hambo

Miniclip’in oyunu Hambo’da amaç elinizdeki silahla iyi nişan alarak düşmanlarınızı öldürmek. Bazen doğrudan, bazen kurşunu sektirerek, bazense el çabukluğuyla hedeflerinizi vuruyorsunuz.

 

İndirmek için tıklayın.

 

Ice Breaker Plus

Eğlenceli ve zorlayıcı bir oyun olan Ice Breaker’da amaç elinizdeki sınırlı sayıda patlayıcılarla önünüzdeki şekli yok etmek.

ice breaker plus android

 

 

İndirmek için tıklayın.

 

Raging Thunder 2

Raging Thunder 2, ekranınızı döndürerek kontrol edebileceğiniz bir yarış oyunu.

 

İndirmek için tıklayın.

 

3D Rollercoaster Rush New York

Kısaca RollNY3D’de amacınız eğimli raylardan geçen treni bitiş noktasına ulaştırmak.

rollercoaster new york

 

İndirmek için tıklayın.

Reklamlar